Transplantácia vlasov

Spolu s ubúdaním počtu vlasov klesá aj sebavedomie. Poďme to spoločne napraviť, pokiaľ sa nám zveríte do rúk radi Vám poskytneme pomocnú ruku. Prinášame revolučnú metódu pri ktorej môžete výsledky vidieť už po troch mesiacoch. Jedná sa o techniku počas ktorej presúvame zdravé vlasové folikuly z jednej časti hlavy do druhej. Podľa toho kde sú vlasy redšie prípadne úplne chýbajú.

Obnovte svoj vzhľad a sebadôveru s prelomovou transplantáciou vlasov v MediKlinik. Tento zákrok, navrhnutý na obnovu vašej prirodzených vlasov, je viac než len procedúra - je to umenie, ktoré spája precíznu techniku s individuálnym prístupom, aby sa dosiahli výsledky, ktoré prekračujú očakávania. Naši experti sú pripravení vás sprevádzať na ceste za obnovou krásy a vitality vašich vlasov, otvárajúc novú kapitolu vášho života, kde plnosť vlasov odzrkadľuje plnosť života.

MEDIKLINIK aplikuje ako prvý na Slovensku najnovšiu metódu transplantácie vlasov Safe Systém - FUE 2. Pri minimálnom pocite traumy a s čo najdokonalejšími výsledkami. Technika je bezbolestná a nezanecháva žiadne jazvy po zákroku.

Časté otázky

1.Čo je Safe Systém FUE 2?

Je to nový patentovaný proces, ktorý zdokonalil pôvodnú metódu. Lekári našej kliniky patria medzi málo chirurgov na svete, ktorý ponúkajú pacientom túto novú revolučnú metódu. So Safe Systémom Fue 2 transplantujeme vlasové štepy (grafty), ktoré sú ošetrené v špeciálnom regeneračnom roztoku, ktorý zabezpečuje rýchlejšie uchytenie a rast, silnejšie a životaschopnejšie vlasové štepy, čo predstavuje 10 až 15 percent nárastu v celkovom počte uchytených sadeníc oproti tradičnej metóde.

Táto technika zabezpečuje čo najšetrnejšie vybratie vlasových štepov, ich prenos a implantovanie pri minimálnom poškodení kože a samotného vlasového štepu. Jeden vpich má približne 0,5 – 0,9 mm priemer, ktorý je natoľko malý, že minimalizuje traumatickosť kože a ciev. Pri neporušení cievneho zásobovania pokožky hlavy je potrebný kratší čas k rekonvalescencii.

Safe Systém Fue 2 zabezpečuje veľmi vysokú životaschopnosť transplantovaných štepov. Môžete si byť istý, že transplantované vlasy rastú s našou pomocou v najväčšom možnom množstve (mladí ľudia takmer 100% zatiaľ čo u starších je to najmenej 90% ). FUE 2 metóda garantuje hustejšiu vlasovú plochu v mieste implantácií.

V MediKlinik sa o vaše potreby postará medzinárodný tím špecialistov. Naši špecialisti v MediKlinik sú veľmi skúsení v tejto oblasti a poznajú riziká, preto k tomuto zákroku pristupujú opatrne a s najnovšími lekárskymi poznatkami. MediKlinik stavia na dôvere a vsádza na značkové výrobky najvyššej kvality.

Predtým, ako sa pre niektorú operáciu rozhodnete, nechajte si poradiť od odborníkov, aby sme pre Vás našli ten najvhodnejší zákrok a vyhli ste sa rizikám.

Počas prvej konzultácie naši špecialisti s Vami podrobne prediskutujú vaše želania a očakávania a predstavia Vám jednotlivé možnosti. Je vaše bydlisko ďaleko? Nemusíte prísť vopred na konzultáciu a stačí nám poslať e-mailom obrázky Vašich problémových oblastí. Na základe týchto snímok lekár určí, či je zákrok pre vás vhodný. Samotná konzultácia potom prebehne pred operáciou na klinike v Bratislave. Takto nemusíte cestovať, respektívne prísť na kliniku dvakrát.

Poriadne sa najesť pred zákrokom, lebo trvá dlho.

Žiadne špeciálne pokyny.

V deň zákroku musíte prisť na kliniku v dohodnutú hodinu. Netreba žiadne vyšetrenia, žiadnu špeciálnu prípravu. Zákrok trvá niekoľko hodin (až 8), podľa počtu transplantovaných vlasov. Po zákroku môžete íst za normálnych okolností v ten istý deň domov.

Do práce môžete ísť hneď na druhý deň. Výsledok operácie vidieť po 3 mesiacoch, definitívne po roku.

Zákroky realizujeme na klinike v Bratislave.

Cena dohodou pri konzultácií.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Opýtajte sa nás

Galéria

Všetky zákroky

Kontaktujte nás

Ako Vám môžeme pomôcť dosiahnuť Vaše sny? Vaša cesta začína jedným rozhodnutím. Ste pripravení na zmenu? Naše dvere sú vždy otvorené. Spoznajte rozdiel, ktorý prinášame do životov našich klientov, a nechajte nás sprevádzať vás na vašej ceste k novému ja. Kontaktujte nás a začnite písať svoj príbeh premeny ešte dnes.